| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Complement Component 4a (C4A) ELISA Kit |
| Description | Human Complement C4-A ELISA Kit is an ELISA kit against Human Complement C4-A (C4A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.78 ng/ml - 50 ng/ml. Sensitivity: < 0.39 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Complement C4-A; Acidic complement C4; C3 and PZP-like alpha-2-macroglobulin domain-containing protein 2; C4A; CO4; CPAMD2 |
| Gene, Accession, CAS # | C4A |
| Catalog # | abx576583 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Complement Component 4a (C4A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|