| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Mouse Tumor rejection antigen P815A (Trap1a) ELISA Kit |
| Description | Mouse Tumor rejection antigen P815A ELISA Kit is an ELISA kit against Mouse Tumor rejection antigen P815A (Trap1a). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.78 ng/ml - 50 ng/ml. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Mus musculus; Tumor rejection antigen P815A; Trap1a; P1a |
| Gene, Accession, CAS # | TRAP1A |
| Catalog # | abx555466 |
| Price | |
| Order / More Info | Mouse Tumor rejection antigen P815A (Trap1a) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|