| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SH2D4A Blocking Peptide |
| Description | This peptide is used to block Anti-SH2D4A Antibody |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | PPP1R38; SH2A; SH2 domain-containing protein 4A; Protein SH(2)A; Protein phosphatase 1 regulatory subunit 38 |
| Gene, Accession, CAS # | SH2D4A, Gene ID: 63898, Gene ID: 72281, Gene ID: 306376, SwissProt: Q9H788, Q9D7V1, Q6AYC8 |
| Catalog # | abx161443 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D4A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|