| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SH2D2A Blocking Peptide |
| Description | The peptide is used to block Anti-SH2D2A antibodyreactivity. |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | SCAP; TSAD; VRAP; SH2 domain-containing protein 2A; SH2 domain-containing adapter protein; T cell-specific adapter protein; TSAd; VEGF receptor-associated protein |
| Gene, Accession, CAS # | SH2D2A, Gene ID: 9047, SwissProt: Q9NP31 |
| Catalog # | abx061113 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D2A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|