| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SH2D1A Blocking Peptide |
| Description | This peptide is used to block Anti-SH2D1A Antibody |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | DSHP; SAP; SH2 domain-containing protein 1A; Duncan disease SH2-protein; Signaling lymphocytic activation molecule-associated protein; SLAM-associated protein; T-cell signal transduction molecule SAP |
| Gene, Accession, CAS # | SH2D1A, Gene ID: 4068, Gene ID: 20400, Gene ID: 501502, SwissProt: O60880, O88890, B2RZ59 |
| Catalog # | abx161442 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D1A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|