| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Syntaxin 1A, Brain (STX1A) ELISA Kit |
| Description | Human Syntaxin-1A ELISA Kit is an ELISA kit against Human Syntaxin-1A (STX1A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Syntaxin-1A; Neuron-specific antigen HPC-1; STX1A; STX1 |
| Gene, Accession, CAS # | STX1A |
| Catalog # | abx250540 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Syntaxin 1A, Brain (STX1A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|