| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Cow Transmembrane Protein 126A (TMEM126A) ELISA Kit |
| Description | Cow Transmembrane protein 126A ELISA Kit is an ELISA kit against Cow Transmembrane protein 126A (TMEM126A). Quantitative Colorimetric assay. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Transmembrane protein 126A; TMEM126A |
| Gene, Accession, CAS # | TMEM126A |
| Catalog # | abx520353 |
| Price | |
| Order / More Info | Cow Transmembrane Protein 126A (TMEM126A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|