| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Cow T-Cell Surface Glycoprotein CD8 Alpha Chain (CD8A) ELISA Kit |
| Description | Cow T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain ELISA Kit is an ELISA kit against Cow T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain (CD8A). Quantitative Colorimetric assay. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.78 ng/ml - 50 ng/ml. Sensitivity: < 0.39 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain; CD8A |
| Gene, Accession, CAS # | CD8A |
| Catalog # | abx257248 |
| Price | |
| Order / More Info | Cow T-Cell Surface Glycoprotein CD8 Alpha Chain (CD8A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|