| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | REG3A Protein |
| Description | REG3A is a recombinant protein. |
| Size | 2 µg, 10 µg, 1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | RUO |
| Other Names | Regenerating Islet Derived Protein 3 Alpha; REG3α; Regenerating Islet-Derived 3 Alpha; Regenerating Islet-Derived Protein III-Alpha; Hepatointestinal Pancreatic Protein; Pancreatitis-Associated Protein 1; Human Proislet Peptide; Reg III-Alpha; REG-3-Alpha; HIP/PAP; PAP1; HIP; PAP; Pancreatic Beta Cell Growth Factor; Hepatocarcinoma-Intestine-Pancreas; Proliferation-Inducing Protein 34; Proliferation-Inducing Protein 42; Pancreatitis-Associated Protein; PAP Homologous Protein; REG-III; INGAP; PAP-H; PBCGF; REG3; Regenerating Islet Derived Protein 3 Alpha Protein; REG3α Protein; Regenerating Islet-Derived 3 Alpha Protein; Regenerating Islet-Derived Protein III-Alpha Protein; Hepatointestinal Pancreatic Protein Protein; Pancreatitis-Associated Protein 1 Protein; Human Proislet Peptide Protein; Reg III-Alpha Protein; REG-3-Alpha Protein; HIP/PAP Protein; PAP1 Protein; HIP Protein; PAP Protein; Pancreatic Beta Cell Growth Factor Protein; Hepatocarcinoma-Intestine-Pancreas Protein; Proliferation-Inducing Protein 34 Protein; Proliferation-Inducing Protein 42 Protein; Pancreatitis-Associated Protein Protein; PAP Homologous Protein Protein; REG-III Protein; INGAP Protein; PAP-H Protein; PBCGF Protein; REG3 Protein |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: Q06141 |
| Catalog # | abx262155 |
| Price | |
| Order / More Info | REG3A Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|