| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | REG1A Protein |
| Description | REG1A is a recombinant protein. |
| Size | 2 µg, 10 µg, 1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | RUO |
| Other Names | Regenerating Islet Derived Protein 1 Alpha; REG1a; Regenerating Islet-Derived 1 Alpha; Pancreatic Thread Protein; Regenerating Islet-Derived Protein 1-Alpha; Islet Of Langerhans Regenerating Protein; Islet Cells Regeneration Factor; Regenerating Protein I Alpha; Pancreatic Stone Protein; REG-1-Alpha; PSPS1; ICRF; PSPS; PTP; PSP; REG; Regenerating Islet-Derived 1 Alpha (Pancreatic Stone Protein; Pancreatic Thread Protein); Pancreatic Stone Protein; Secretory; Lithostathine 1 Alpha; Protein-X; P19; Regenerating Islet Derived Protein 1 Alpha Protein; REG1a Protein; Regenerating Islet-Derived 1 Alpha Protein; Pancreatic Thread Protein Protein; Regenerating Islet-Derived Protein 1-Alpha Protein; Islet Of Langerhans Regenerating Protein Protein; Islet Cells Regeneration Factor Protein; Regenerating Protein I Alpha Protein; Pancreatic Stone Protein Protein; REG-1-Alpha Protein; PSPS1 Protein; ICRF Protein; PSPS Protein; PTP Protein; PSP Protein; REG Protein; Regenerating Islet-Derived 1 Alpha (Pancreatic Stone Protein; Pancreatic Thread Protein) Protein; Pancreatic Stone Protein; Secretory Protein; Lithostathine 1 Alpha Protein; Protein-X Protein; P19 Protein |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: P05451 |
| Catalog # | abx262150 |
| Price | |
| Order / More Info | REG1A Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|