| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Transmembrane protein 87A (TMEM87A) ELISA Kit |
| Description | Human TMEM87A ELISA Kit is an ELISA Kit against TMEM87A. Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.094 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | TMEM87A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: Q8NBN3 |
| Catalog # | abx383831 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Transmembrane protein 87A (TMEM87A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|