| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Mouse Microtubule Associated Protein 1A (MAP1A) ELISA Kit |
| Description | Mouse MAP1A ELISA Kit is an ELISA Kit against MAP1A. Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma, tissue homogenates, cell lysates, cell culture supernatants and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.07 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Microtubule Associated Protein 1A; MAP1A |
| Gene, Accession, CAS # | Gene ID: 17754, SwissProt: Q9QYR6 |
| Catalog # | abx570470 |
| Price | |
| Order / More Info | Mouse Microtubule Associated Protein 1A (MAP1A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|