| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | STAT5A DNA-Binding ELISA Kit |
| Description | STAT5A DNA-Binding ELISA Kit is an ELISA Kit against STAT5A. Species Reactivity: human, mouse, rat. Colorimetric assay. |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | MGF; MPF; Mammary gland factor; STA5A; STAT5; STAT5A; Signal transducer and activator of transcription 5A |
| Gene, Accession, CAS # | STAT5A, Gene ID: 6776, SwissProt: P42229 |
| Catalog # | abx596547 |
| Price | |
| Order / More Info | STAT5A DNA-Binding ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|