| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human KDM3A / JMJD1A ELISA Kit |
| Description | Human KDM3A/JMJD1A ELISA Kit is an ELISA Kit against KDM3A/JMJD1A. Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma, tissue homogenates and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.1 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | KDM3A/JMJD1A; KDM3A/JMJD1A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: Q9Y4C1 |
| Catalog # | abx259649 |
| Price | |
| Order / More Info | Human KDM3A / JMJD1A ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|