| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Beta-Defensin 4A (DEFB4A) ELISA Kit |
| Description | Human Beta-defensin 4A ELISA Kit is an ELISA kit against Human Beta-defensin 4A (DEFB4A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 0.156 ng/ml - 10 ng/ml. Sensitivity: < 0.045 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Beta-defensin 4A; Beta-defensin 2; BD-2; hBD-2; Defensin; beta 2; Skin-antimicrobial peptide 1; SAP1; DEFB4A; DEFB102; DEFB2; DEFB4 |
| Gene, Accession, CAS # | DEFB4A |
| Catalog # | abx253794 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Beta-Defensin 4A (DEFB4A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|