| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Mouse Phosphodiesterase 5A, cGMP Specific (PDE5A) ELISA Kit |
| Description | Mouse cGMP-specific 3',5'-cyclic phosphodiesterase ELISA Kit is an ELISA kit against Mouse cGMP-specific 3',5'-cyclic phosphodiesterase (Pde5a). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 78 pg/ml - 5000 pg/ml. Sensitivity: < 39.8 pg/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | cGMP-specific 3'; 5'-cyclic phosphodiesterase; cGMP-binding cGMP-specific phosphodiesterase; CGB-PDE; Pde5a; Pde5; 3.1.4.35; cGMP-specific 3',5'-cyclic phosphodiesterase |
| Gene, Accession, CAS # | PDE5A |
| Catalog # | abx254744 |
| Price | |
| Order / More Info | Mouse Phosphodiesterase 5A, cGMP Specific (PDE5A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|