| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | GPR172A Blocking Peptide |
| Description | The peptide is used to block Anti-GPR172A antibodyreactivity. |
| Size | 1 mg, 5 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | BL. RUO |
| Other Names | GPR172A; PAR1; RFT3; Solute carrier family 52; riboflavin transporter; member 2; Porcine endogenous retrovirus A receptor 1; PERV-A receptor 1; Protein GPR172A; Riboflavin transporter 3; hRFT3 |
| Gene, Accession, CAS # | SLC52A2, Gene ID: 79581, SwissProt: Q9HAB3 |
| Catalog # | abx061370 |
| Price | |
| Order / More Info | GPR172A Blocking Peptide from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|