| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Chloride Channel, Nucleotide-Sensitive, 1A Protein |
| Description | CLNS1A is a recombinant protein. |
| Size | 5 µg, 20 µg, 1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | RUO |
| Other Names | CLNS1A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: P54105 |
| Catalog # | abx260972 |
| Price | |
| Order / More Info | Chloride Channel, Nucleotide-Sensitive, 1A Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|