| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human APH1A Gamma Secretase Subunit (APH1A) ELISA Kit |
| Description | Human Gamma-secretase subunit APH-1A ELISA Kit is an ELISA kit against Human Gamma-secretase subunit APH-1A (APH1A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 1.56 ng/ml - 100 ng/ml. Sensitivity: < 0.78 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | Gamma-secretase subunit APH-1A; APH-1a; Aph-1alpha; Presenilin-stabilization factor; APH1A; PSF; CGI-78; UNQ579/PRO1141 |
| Gene, Accession, CAS # | APH1A |
| Catalog # | abx253843 |
| Price | |
| Order / More Info | Human APH1A Gamma Secretase Subunit (APH1A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|