| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | LIN7A Protein |
| Description | LIN7A is a recombinant protein. |
| Size | 2 µg, 10 µg, 1 mg |
| Concentration | n/a |
| Applications | RUO |
| Other Names | LIN7A |
| Gene, Accession, CAS # | SwissProt: O14910 |
| Catalog # | abx262552 |
| Price | |
| Order / More Info | LIN7A Protein from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|