| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human T-Cell Surface Glycoprotein CD8 Alpha Chain (CD8A) ELISA Kit |
| Description | Human T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain ELISA Kit is an ELISA kit against Human T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain (CD8A). Quantitative Colorimetric Sandwich ELISA. Sample Types: serum, plasma and other biological fluids. Range: 2.81 ng/ml - 180 ng/ml. Sensitivity: < 1.2 ng/ml |
| Size | 96 tests |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA. RUO |
| Other Names | T-cell surface glycoprotein CD8 alpha chain; T-lymphocyte differentiation antigen T8/Leu-2; CD8A; MAL |
| Gene, Accession, CAS # | CD8A |
| Catalog # | abx575271 |
| Price | |
| Order / More Info | Human T-Cell Surface Glycoprotein CD8 Alpha Chain (CD8A) ELISA Kit from ABBEXA |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|